tapbis

Mağaza Hizmeti

MAĞAZA NEDİR?

Mağaza, üyelerin TAPBİS üyelik hesabı üzerinden vermiş oldukları ilanların içerikleri ile firmayı tanıtıcı bilgilerin toplu olarak gösterildiği üyeye özel hazırlanmış bir sayfadır. Mağaza sayfası hizmeti sadece C (destek firmaları) ve D (sektörel firmalar) tipi üyelere verilmektedir.

MAĞAZA SAYFASININ AMACI NEDİR?

Atık sektöründe faaliyet gösteren firmaların ürün ve hizmetlerini sunarken kendilerini tanıtabilmelerini sağlamaktır. Üyenin mağaza sayfasında tüm ilanları listelenmekte ayrıca, “hakkımızda”, “hizmetlerimiz” dökümanlar” ve “iletişim” gibi içeriği üye tarafından oluşturulan alanlarla üyeye özel bir alt site hizmeti verilmektedir.

NEDEN MAĞAZA?

Mağaza sayfanız ile ziyaretçilerimize kendinizi tanıtabilir, daha ayrıntılı bilgi verebilir, marka bilinirliğinizi yükseltebilir, daha çok müşteriye ulaşabilir ve ziyaretçilerin diğer ilanlarınıza kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Üstelik, mağaza hizmeti size başka ayrıcalıklar da sağlayacaktır.

  • İnternet tarayıcısı başlığında mağazanızın adı: Mağaza hizmeti ile www.tapbis.com/firmaadı şeklinde bir alt siteye sahip olursunuz. Bu internet sorgulamalarında firmanızın daha kolay bulunmasını sağlayacaktır.
  • Mağaza bilgileri alanında yer alan “hakkımızda”, “hizmetlerimiz” gibi metinleri üye panelinizde kolaylıkla kendiniz güncelleyebilirsiniz.
  • Firmanıza ait katalog, broşür, poster vb tanıtım dökümanlarını mağaza sayfanıza yükleyebilir, kağıt, baskı ve posta zahmetine katlanmadan ziyaretçilerimize ulaştırabilirsiniz.
  • Mağaza bilgileri alanında yer alan “iletişim” alanından adres ve konum bilgilerinizi paylaşabilir, dilerseniz kendi web adresinize yönlendirme yapabilirsiniz.

MAĞAZA HİZMETİ ÜCRETLİ MİDİR?

Hayır. Mağaza hizmeti için üyelerden ayrıca bir ücret alınmaz.