tapbis

Servisler

MESAJLAŞMA

Üyeler arası doğrudan mesajlaşmanızı sağlar. Bir ilan üzerinden veya üyenin mağaza sayfasından başka bir üyeye mesaj göndererek soru sorabilir bilgi alabilirsiniz.

TEKLİF SERVİSİ

Üyeler arası zahmetsizce teklif alıp vermenizi sağlar. Bir firmaya teklif göndermek istediğinizde, tarafların bilgileri forma otomatik olarak gelir. Teklifinizin durumunu üye panelinizdeki “tekliflerim” klasöründen takip edebilirsiniz.

ABONELİK SERVİSİ

Yetkiniz dahilindeki bir kategoriye arz veya talep ilanı verildiğinde size haber vermemiz içindir. Üye panelinizdeki “aboneliklerim” menüsünden takip etmek istediğiniz kategoriyi seçebilir, il/ilçe belirterek seçiminizi daraltabilirsiniz. Biz de o kategoriye ilan verildiğinde sizi e-posta yoluyla bilgilendiririz.

KİMLİK GİZLEME

Sadece B tipi (B+ dahil) üyeler, verdikleri ilanlarda kimlik ve iletişim bilgilerini gizleyebilirler. Bunun için ilan verme aşamasında “kimliğimi gizle” seçeneğini aktif etmeniz yeterlidir. Kimlik gizleme servisi üyenin teklif veya mesaj almasını ve göndermesini engellemez.

KÜTÜPHANEM

Kategorilerde yer alan bilgi dökümanlarını takip etmenizi kolaylaştırmak içindir. Kategorilerde yer alan mevzuat, bilgi merkezi gibi alanlardaki özel ilgilendiğiniz dosyaları kendi kütüphanenize ekleyebilir, sürekli elinizin altında tutabilirsiniz.

BİLDİRİM SERVİSİ

TAPBİS, zaman zaman size faaliyet kolunuzla ilgili mevzuat değişiklikleri, yeni uygulamalar, sektörel gelişmeler vb konularda bilgilendirmeler yapacaktır. Bu bilgilendirmeler size e-posta yoluyla iletilecek, aynı zamanda “bildirimlerim” klasöründe tutulacaktır.

ÜYE ENGELLEME SERVİSİ

Mesaj veya teklif almak istemediğiniz üyeleri engellemek içindir. Üye panelinizdeki “mesajlarım” veya “tekliflerim” menüsünden size mesaj/teklif gönderen bir üyeyi engelleyebilir, dilediğiniz zaman engeli geri kaldırabilirsiniz. Engellediğiniz bir üyeye siz de mesaj/teklif gönderemezsiniz.

DETAYLI ARAMA

Aradığınız ilan veya firmayı daha kolay bulabilmeniz içindir. İlan arama ve firma arama olmak üzere iki ayrı bölümden oluşur. Aradığınız ilan veya firmanın detay bilgilerini girerek aramanızı daraltabilir ya da genişletebilirsiniz.